O Eurohome.tv Sp. z o.o.

Eurohome wspólnota firm i ludzi. Tworzą ją przedsiębiorcy i producenci. Jednoczymy się w Internecie, by pomagać ludziom w wyposażeniu ich  mieszkań i domów. Wiemy wszystko o płytkach, podłogach, łazienkach, kuchniach, salonach i tarasach. Jesteśmy z tymi, którzy realizują swoje marzenia o domu lub mieszkaniu. Działamy pod jednym adresem, ale jesteśmy w całej Polsce. Wiemy, że współczesny rynek to Internet. Stawiamy na innowacyjność. Wykorzystujemy w pracy najnowsze technologie internetowe, mamy najlepszych informatyków.

„Eurohome.tv Sp. z o.o.” to wyjątkowe miejsce i wyjątkowe usługi.  Projektujemy, doradzamy i obsługujemy w jednym miejscu, w najwyższych standardach i w najlepszych cenach. Zawsze jesteśmy pierwsi. Każdego dnia poszukujemy nowych rozwiązań i wciąż się rozwijamy. Nowoczesność, szybkość działania i konkurencyjne ceny powodują, że Klienci w całej Polsce znają nas i wiedzą, że jesteśmy najlepsi dla ich domu. Jeśli do nas dołączysz, domy naszych Klientów mogą otworzyć się również dla Twojej firmy.

1989

Działamy od 1989 roku

1989

2006

pierwszy w Polsce sklep internetowy z płytkami

Historia

Działamy od 1989 roku. Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy marzą o bezpiecznym, pięknym i funkcjonalnym domu lub mieszkaniu. Jesteśmy najstarszym i najbardziej rozpoznawalny serwisem internetowym w branży płytek ceramicznych. W 2006 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy z płytkami i cały czas go unowocześniamy. Eplytki.pl to nasza wizytówka. Działamy szybko i skutecznie. Dbamy o naszych Klientów w całej Polsce. Zatrudniamy profesjonalistów. Projektujemy wnętrza łazienek, salonów i kuchni. Wiemy wszystko o podłogach, tarasach, basenach i o przestrzeni wokół domów. Nie boimy się wyzwań. Wciąż poszerzamy nasz asortyment. Stawiamy na jakość. Zdobywamy nagrody i wyróżnienia. Mamy ponad 30 lat doświadczenia i dużo ponad milion Klientów rocznie, ale na tym nie poprzestajemy, stawiamy na rozwój. Mamy najlepszych informatyków. Pracujemy  w oparciu o nowoczesne technologie internetowe, wciąż zwiększamy sprzedaż i pozyskujemy nowych kontrahentów.
0
LAT NA RYNKU
0
LAT SKLEPU EPLYTKI.PL
ponad
MILION
KLIENTÓW ROCZNIE
0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0
pozytywnych opinii - opineo.pl
0
wzorów płytek, wanien, kabin prysznicowych i paneli podłogowych
TYSIĄCE AKCESORIÓW WNĘTRZARSKICH
NAJNIŻSZE CENY W POLSCE

Każdego dnialepieji więcej...